KONST / Litografier / Färglitografi 11944055
nr 1194 4055
Paul Wunderlich
(1927-2010), Tyskland
Färglitografi, Paul Wunderlich (1927-2010), signerad, bladets mått: 78x57, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 juli 2018
kl 20:47:36
30/7 19:50:07
Paul Wunderlich
Läs mer om Paul Wunderlich